MÖBLER / Bord / Nattygsbord 6445091
nr 644 5091
Nattygsbord
1 par, höjd: 64 + sybänk, höjd: 43, 1930-tal, färgslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 7 juni 2010
kl 19:52:53
400 kr
350 kr
450 kr
700 kr